Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Bondioli & Pavesi na świecie

bondioli-pavesi-na-swiecie-68.jpg

Bondioli & Pavesi została założona w Suzzara w 1950 roku i stała się wiodącą firmą na rynku wałów przegubowych. Była to pierwsza włoska firma z branży sprzętu rolniczego, która zapewniła kompletny system przenoszenia napędu. Firma stale poszerzała swoją ofertę produktów i usług, rozwijając i organizując swoją działalność w logiczną całość tworząc grupę z wieloma zakładami produkcyjnymi na świecie.

Od 1967 roku Bondioli & Pavesi zaczęła budować sieć sprzedaży na wiodących rynkach światowych, zapewniając niezbędne wsparcie handlowe, usługi posprzedażne oraz oryginalne części i komponenty dostępne w dowolnym miejscu na świecie.

Dziś Bondioli & Pavesi jest obecna w ponad 50 krajach, a eksport stanowi ponad 80% obrotów (35% poza UE). Innowacyjny i ciągły rozwój nowych rozwiązań możliwy jest dzięki wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów oraz polityce działu Badań i Rozwoju oraz często wdrażany we współpracy z producentami maszyn.


 
back to top